Dörter Construction

Dörter Construction Hakkımızda

TASARIMLARIMIZLA YAPILARA HAYAT VERİYORUZ…

Sahip olduğumuz farklı bakış açısı ile oluşturduğumuz özgün yapılar, farkımızı ortaya koyuyor.

Dörter Construction, 2011 yılında yaratılmış, metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışan bir inşaat markasıdır. İnsanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan bir marka olmayı hedeflemektedir. Nefes gibi can veren ve yaşamın vazgeçilmezi haline gelen işler yapmak için yola çıkan Dörter Construction'ın farklı yaşamlara ve tarzlara uygun projeleri bulunmaktadır.

Bizler, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek mekanlar inşa etmeye, işlevsel ve estetik anlamda da bire bir düşünülmüş, güvenli mekanlar tasarlamaktayız. Çünkü Dörter Construction olarak, sizlerin yaşam kalitenizin yaşadığınız mekanların kalitesiyle daha da zenginleşeceğine inanmaktayız.

Tasarım aşamasından uygulamaya, kullanılan ürünlerin kalitesine değin, tüm ayrıntılar özenle seçilmiş, konusunda uzmanlaşmış kişiler bir araya gelerek sizlerin mutluluğu için çalışmaktadırlar.

Yaptığımız işlerde daima tasarımın insanlar için bir lüks değil, yaşam biçimi olması birinci hedefimiz olacaktır.

Dörter Construction Hizmetlerimiz

Dörter Construction

Amacımız geniş bir kitleye ulaşmak ve emlak sektöründe kalıcı olmaktır, çağımızın sunduğu son teknoloji imkanlarını kullanarak profesyonel bir şekilde müşterilerimize dürüstlük çerçevesinde itina ile hizmet vermektir.

Forklift Hizmetleri

Yurtdışında bir hayli yaygın olan ve ülkemizde yeni yaygınlaşmaya başlayan forklift kiralama hizmetini, Kıbrıs'ta tek profesyonel kiralama şirketi olarak üstlenmekteyiz. Sanayi kesimlerinde; depolama, gümrük, stoklama, ambarlama gibi iş yerlerinde ekonomik olarak iş yapan makinelerdir. Bu makineler ile malzemelerin yükleme, boşaltma, taşıma, ev taşıma, tır boşaltma, kum atma ve klima montajı hizmetleri yapılmaktadır

İnşaat Hizmetleri

2011 yılından beri kaliteden ödün vermeden inşaat hizmetleri sunmaktayız. Yaşam standartınızı arttırmak ve sizlerin mutluluğu için son teknoloji ile hizmet vermekteyiz.

Dörter Construction Misyonumuz

Şirketimiz Dörter const. gelişen ve büyüyen iş hacminde gerek kendi büyesinde gerek iç piyasada eksikliğini hissetmiş olduğu metal işlerinde almış olduğu bir kararla siz değeli müşterilerimize kaliteyi ve güveni sunabilmek için 15 Ekim 2017 tarihinde Dörter metal adı altında ağir çelik, hafif çelik, taşyünü ve alaıpan asma teven, dekorasyon, bölme duvarlar, mekanınıza şıklık katan özel tasarım merdivenler, patern tasarım korkuluklar dalında hızmet veren, atölyesini hayata geçirmiş olmanın mutluluğu içerisinde kalite ve güven ilkesinden şaşmadan siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.
Dörter Const
Nihat Dörter